O kancelarii

Kancelaria GKR Legal powstała pod koniec 2016 r. Rozpoczęliśmy świadczenie w niej pomocy prawnej od stycznia 2017 r.

Wcześniej, przez prawie 20 lat, każdy z nas zdobywał doświadczenie w doradztwie prawnym dla biznesu. Przez wiele lat współpracowaliśmy z jedną największych polskich kancelarii prawnych, od 2008 r. będąc w niej wspólnikami.

Nadszedł jednak moment, gdy zrozumieliśmy, że – będąc w najlepszym momencie naszej aktywności zawodowej – chcemy stworzyć nowe przedsięwzięcie, za jakość i powodzenie którego będziemy całkowicie i wyłącznie odpowiedzialni. Z tego przekonania zrodziła się kancelaria GKR Legal.

 

W Kancelarii GKR Legal celem i ambicją jest świadczenie dla naszych Klientów transparentnych usług prawnych: w trojakim znaczeniu.

 

Transparentne porady.

Zadaniem, które przed sobą stawiamy jest udzielanie zrozumiałych i jasnych porad prawnych. Rozumiemy, że Klienci, przychodząc do nas z trudnymi problemami, mają prawo oczekiwać odpowiedzi trafnych, a nie zawikłanych.

 

Transparentna komunikacja.

Naszą dewizą jest stała dostępność dla Klientów oraz bieżące informowanie ich o tym, co i dlaczego dla nich robimy. Dbamy też szczególnie o terminowość wykonywania zleceń, wiedząc, jak bardzo ułatwia to naszym Klientom prowadzenie ich biznesu.

 

Transparentne rozliczenia.

Wreszcie, rozumiemy, jak istotna dla Klientów jest precyzyjna informacja o koszcie obsługi prawnej. Dlatego szczególną wagę przykładamy do jasnego ustalenia zasad rozliczeń z Klientami i do rzetelnego rozliczania. Naszym celem jest dostarczenie Klientom wyłącznie obsługi prawnej wartej swojej ceny.

 

Poznaj nasz zespół i skontaktuj się z nami.